[email protected]

HAKKIMIZDA

fikirleri sanat eserine dönüştürüyoruz

2006 yılında Mimar Fatma GÜL YALÇINKAYA tarafından kurulan Girit Mimarlık Dekorasyon Ltd.Şti.; mimari proje, iç mimari proje, mobilya tasarım ve üretim, uygulama, danışmanlık ve proje yönetimi alanlarında hizmet vermektedir.

Girit Mimarlık, konusu ve büyüklüğü ne olursa olsun nitelikli mimari çözümler üretmeyi hedefler. Duyarlı ve estetik projeler ile kendi çizgisini oluşturmuş olan Girit Mimarlık, hızla değişen ve modernleşen yapı teknolojilerini yakından takip ederek bu değişimleri projelerinde kullanmaya da önem verir.

Girit Mimarlık, müşterilerinin mekansal ihtiyaçlarına ve zevklerine yönelik, fonksiyonel ve ekonomik çözümler sunarak, mimari, iç mimari, tasarım ve uygulama alanlarında beklentilere cevap verir.

Müşteri memnuniyeti odaklı, özgün tasarımlarını, titiz bir uygulamayla birleştiren Girit Mimarlık, gücünü dinamik ve paylaşımcı tavrından alır.

Yenilikleri sürekli takip ederek güncel ve işlevsel tasarımlar üretir.

Doğru bir altyapı ve imalat detayları, proje aşamasında tüm mühendislik disiplinleri ile birlikte düşünülerek harmanlanmaktadır.

Malzeme seçimleri de yapılarak uygulama aşamasında izlenecek yol, tüm yönleri ile belirlendikten sonra, kalabalıktan ve gereksiz detaylardan arınmış olarak işçiliğin sanata dönüştüğü bir uygulama anlayışı ile hayata geçirilmektedir.

Müşteri memnuniyetini ilke edinen Girit Mimarlık tüm faaliyet alanlarında kendini yenilemeyi ve uluslararası standartları yakalamayı hedeflemektedir.

Mimari proje ve iç mimari projeler, bilgisayar ortamında hazırlanmakta ve kullanıcıya sonucu en iyi şekilde aktarmak amacıyla 3 boyutlu çizimler ve canlandırmalar ile desteklemektedir.

Fatma Gül Yalçınkaya Yüksek Mimar

1976 yılında Antalya’nın Serik İlçesi Ahmediye Köyü'nde Girit Göçmeni bir ailenin kızı olarak dünyaya geldi.

1997-1998 yılları arasında henüz öğrenci iken Kerimler Planlama ile Konya Mevlana Mahallesi Tarihi Doku Rölöve ve Restorasyon çalışmalarında görev aldı.

1999 yılında Selçuk Üniversitesi Mühendislik Mimarlık Fakültesi Mimarlık Bölümü’nden mezun oldu.

1999-2000 yılları arasında JA Mimarlık ile Antalya / Belek Club Bellis Hotel Tadilat Projesinde, Ankara Emekli Sandığı Lokali Projesinde, Emekli Sandığı Ankara Oteli Tadilat ve İç Mimari Projesinde yer aldı.

2001 yılında Opal Group- Atelye Restorasyon Restitüsyon A.Ş. bünyesinde Antalya Kaleiçi Tekeli Konakları - Ek Binalar Rölöve ve Restorasyon Projelerinin hazırlanması aşamasında çalıştı.

2002 yılında Tepe-Knauf Akdeniz Bölge Sorumlusu olarak görev yaptığı sırada Antalya Sobacılar-Demirciler Çarşısı Proje Yarışmasında grup katılımı ile mansiyon aldı.

2003-2005 yıllarında Sembol İnşaat A.Ş. Bünyesinde Proje Sorumlusu olarak görev aldı ve bu süre içinde;

2006 yılı Club Bellis Hotel Şantiyesinde Mimar olarak görev yaptı. 1999 – 2006 yılları arasında görev almış olduğu tüm kurumlar ve projelerden edindiği deneyimlerden yola çıkarak bu günkü Girit Mimarlık ve Dekorasyon ‘un çekirdeğini oluşturdu. Halen Antalya da faaliyetlerine devam eden Girit Mimarlık Dekorasyon Şirketinin Kurucusu olarak görevine devam etmektedir.

uzmanlık
alanlarımız
MİMARİ
İÇ MİMARİ
UYGULAMA

İLETİŞİM

GİRİT MİMARLIK DEKORASYON MÜH. HİZM. TİC. LTD. ŞTİ.

Şirinyalı Mah., İsmet Gökşen Cd. No:107/6, 07160 Muratpaşa/Antalya,Türkiye

Tel : 0 242 324 40 27 E-posta : [email protected]
Gönder